Rýchle prehliadanie a ešte rýchlejšia ťažba

Používate počítač neustále? Sme si istý, že z toho nevyťažíte maximum. Je čas to napraviť a získať určitý zisk! Vyskúšajte CryptoTab - prvý prehliadač s funkciou ťažby BTC. Získavajte Bitcoin pozeraním videí, chatovaním alebo hraním online hier a pripojte sa ku viac ako 25 miliónom spokojných užívateľov.

CryptoTab vám poskytne inovatívne prehliadanie internetu, ktoré kombinuje najnáročnejšie webové technológie s unikátnym vstavaným algoritmom ťažby BTC. Stiahnite si ho do vášho počítača, notebooku, tabletu, či mobilu. Sťahovanie a nastavenie trvá menej ako minútu. 


Vyskúšajte CryptoTab bez rizika

Máte pochybnosti, či CryptoTab môže plne nahradiť váš súčasný prehliadač Chrome? Nepochybujte! Importujte svoje obľúbené záložky, históriu, heslá a nastavenia niekoľkými kliknutiami. Vylepšite si zážitok z prehliadania bez straty bajtu osobných údajov pri prenose.

Zarábajte a znásobujte svoj príjem

Aktivujte ťažbu a potom len pohodlne surfujte, chatujte na sociálnych sieťach, hrajte svoje obľúbené online hry alebo sledujte Netflix. O zvyšok sa už postará algoritmus ťažby CryptoTab.

Znásobte svoj príjem - pozvyte nových používateľov do ťažobnej siete CryptoTab prostredníctvom vlastného súkromného odkazu, ktorý nájdete na ovládacom paneli vášho CryptoTab účtu, v sekcii LINKS. Môžete to urobiť cez SMS, e-mailom alebo príspevkom na sociálnej sieti.

Na vaše webové stránky môžete vložiť predpripravené grafické bannery alebo textové odkazy, ktoré nájdete na ovládacom paneli vášho CryptoTab účtu, v sekcii PROMO.

Najrýchlejší vstavaný algoritmus ťažby

CryptoTab Browser obsahuje vstavaný algoritmus ťažby, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie zdrojov vášho počítača. S funkciou Cloud.Boost môžete rýchlosť ťažby na tom istom hardvéri znásobiť až 15 -krát a zarobiť oveľa viac.

Užite si obľúbené rozšírenia pre Chrome

Prepnutie na nový prehliadač nie je dôvodom na to, aby ste sa vzdali toho, na čo ste zvyknutí. Našťastie môžete v prehliadači CryptoTab používať aj svoje obľúbené rozšírenia pre Chrome! Len pár kliknutí - a môžete pokračovať v prehliadaní, pričom máte všetky svoje obľúbené nástroje hneď po ruke. Akékoľvek rozšírenie z Internetového obchodu Chrome bude v CryptoTabe fungovať správne a plnohodnotne!

CryptoTab na všetkých zariadeniach

Premeňte svoj počítač PC alebo Mac na výkonnú ťažobnú farmu. Ťažte bitcoiny vo svojom smartfóne alebo tablete pomocou mobilnej aplikácie CryptoTab Browser Lite alebo špeciálnej verzie PRO so sadou ďalších funkcií. Ovládajte ťažbu na všetkých svojich zariadeniach z ktoréhokoľvek z nich.