O PIVÁRNI

Piváreň TOP je malá piváreň s terasou v príjemnom prostredí. Na terase je možnosť varenia gulášu a grilovania, v interiéri zase môžete pozerať športové prenosy, alebo si zahrať kalčeto a šípky.

Pivo

Čapujeme 5 druhov piva, Kofolu originál a Radler xl.Bažant. Máme pre vás značkové destiláty, ale aj veľký výber bežných lacných liehovín. 

Pizza

Česká PICZA pre celý svet! Mrazená, ale ozaj LUXUSNÁ! Ručne vyrábaná česká pizza talianskeho typu. Prvotriedne suroviny, nadýchané a chrumkavé okraje. U nás už nemusíte čakať na donášku ;)

Víno

V ponuke máme chutné sudové i fľaškové vína od Víno Nitra a Pereg Modra. Vaše obľúbené víno vám v rámci B.B. dovezieme aj domov!

FOTOGALÉRIA


Novinky a akcie

Dead Man's Fingers


Rebelantská značka rumov, ktorá sa účelovo vyhýba všetkému, čo sa doteraz o rume vedelo a vznikla v reštaurácii s rumom a morskými plodmi Rum & Crab Shack. 

Bradáč - Rainbow warrior 12°


Tradičný ležiak českého typu vyniká svojou plnou chuťou a dlho doznievajúcou horkosťou, ktorú mu dodávajú české odrody chmeľu Premiant, Sládek, Žatec a Kazbek.

Plantation Barbados Rum


40% päťročný rum z Barbadosu. Dozrieva v sudoch po bourbone, potom sa preváža do spoločnosti Cognac Ferrand vo Francúzsku, kde je dozrievanie ukončené v sudoch od koňaku. 

Aktuálna AKCIA


VODKA Russkij Standard 40%

LEN 1,50 € za 0,5 dcl

Najlepšia cena v meste!

Akcia platí do odvolania. 


Viac z našej ponuky

Čapované nápoje


Bradáč - Reinbow warrior 12°
Starobrno 10°
Martiner 12°
Zlatý Bažant 73 -12°
Hurban legend 15,5°
Kofola originál 
Radler xl.Bažant

Sudové vína


Rizling vlašský - biele, suché
Víno Sv.Petra - biele, polosuché
Frankovka modrá - červené, suché
Víno Sv.Petra - červené, polosladké
Svatovavrinecké rosé - polosuché
PEREG z čiernych ríbezlí

Fľaškové vína


Akostné odrodové vína rady Selection od VÍNO NITRA s.r.o. - slovenského výrobcu vín s vyše polstoročnou tradíciou, ktorý sa môže oprieť o vlastné vinohrady v Nitrianskej, Južnoslovenskej a Malokarpatskej oblasti.

Slané pochutiny


Slané tyčinky DRU, 45 g
Arašidy pražené, 100 g
Šenkvické tyčinky, 90 g
Chrumky arašidové, 60 g
Turčianske lupienky, 80 g
Syrové nite, 100 g
CHIPSY - rôzne