Piváreň TOP


Piváreň TOP je malá piváreň s terasou v príjemnom tichom prostredí. Na terase je možnosť grilovania, či varenia gulášu a v interiéri zase môžete pozerať športové prenosy na plátne, alebo si zahrať kalčeto či šípky..

V ponuke máme 4 druhy čapovaného piva, čapovanú Kofolu originál, kvalitné destiláty a veľký výber bežných lacných liehovín. Pre milovníkov vína máme kvalitné sudové aj fľaškové vína od Víno Nitra, Wine-L Pezinok a PEREG Modra.

Vaše obľúbené vínko vám v rámci Banskej Bystrice prinesieme aj domov!

Rezervácie: 0908 648 801


Novinky a akcie

Dead Man's Fingers


Rebelantská značka rumov, ktorá sa účelovo vyhýba všetkému, čo sa doteraz o rume vedelo a vznikla v reštaurácii s rumom a morskými plodmi Rum & Crab Shack. 

Aktuálna AKCIA


VODKA Russkij Standard 40%

LEN 1,50 € za 0,5 dcl

Najlepšia cena v meste!

Akcia platí do odvolania. 

Bradáč - Rainbow warrior 12°


Tradičný ležiak českého typu vyniká svojou plnou chuťou a dlho doznievajúcou horkosťou, ktorú mu dodávajú české odrody chmeľu Premiant, Sládek, Žatec a Kazbek.


Slobodný pivovar Bradáč


Milujem slobodu, preto od nepamäti cestujem. Videl som už kus sveta a množstvo jeho divov. Tým najväčším však pre mňa zostávajú ľudia, ktorí vidia krásu v jednoduchých veciach. Napríklad v chvíľach strávených s priateľmi pri dobrom pive. Zistil som tiež, že ľudia a pivo majú niečo spoločné. Aj keď majú v každej krajine inú príchuť, v skutočnosti sú všetci rovnakí. Či už sú ako ležiak alebo IPA, nedá sa ich nemilovať!

Na svojej ceste som začal tieto krásne rozmanitosti objavovať, aby ste ich teraz mohli ochutnať aj vy. V každom kúte sveta som pozbieral to najlepšie z pivovarníckej tradície a s pomocou miestnych sládkov som pre vás navaril niekoľko pivných špeciálov. Všetky sú osobité, všetky sú jedinečné, no každý jeden stojí za to ochutnať.


O pive s Bradáčom


Viac z našej ponuky

Čapované nápoje


Bradáč - Reinbow warrior 12°
Starobrno 10°
Martiner 12°
Zlatý Bažant 73 -12°
Hurban legend 15,5°
Kofola originál 
Radler xl.Bažant

Sudové vína


Biele:
Rizling vlašský - suché
Víno Sv.Petra - suché
Červené: 
Frankovka modrá - suché
Víno Sv. Petra - polosladké
Ružové:
Svatovavrinecké rosé - polosuché
Ríbezľové:
PEREG z čiernych ríbezlí

Fľaškové vína


Akostné odrodové vína rady Selection od VÍNO NITRA s.r.o. - slovenského výrobcú vín s vyše polstoročnou tradíciou, ktorý sa môže oprieť o vlastné vinohrady v Nitrianskej, Južnoslovenskej a Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Slané pochutiny


Slané tyčinky DRU, 45 g
Arašidy pražené, 100 g
Šenkvické tyčinky, 90 g
Chrumky arašidové, 60 g
Turčianske lupienky, 80 g
Syrové nite, 100 g
CHIPSY - rôzne